Asszonyklub

A 2011. október 21-i gesztenyési asszonyklubon igen nagy létszámban, 20-an vettünk részt! Szinte mindenki ott volt! Megköszöntöttük Dettit, Vikit és Alicet.

Mindhármukat megkértük, hogy tartsanak egy rövid élménybeszámolót a szülésről, illetve a cseperedő csöppségekről. Érdekes, tartalmas, mély beszámolókat hallhattunk. Detti az iker-lét sajátosságairól, Viki a várandósság alatti lelki köldökzsinór kialakulásáról, Alice pedig a testvér-lét és a kialakuló kis családjuk sajátosságairól mesélt nekünk. Köszönjük nekik, hogy megosztották velünk belső tapasztalataikat, gondolataikat, élményeiket!

Az ajándékok a szokásosak voltak: kis gyerekfogas, névvel ellátott törölköző, és kézműves ékszer-választási lehetőség az anyukáknak!

Ezután még jutott időnk arra is (hajnali negyed 1-ig voltunk együtt :)), hogy nagy körben megoszthassuk egymással tapasztalatainkat, nehézségeinket és gondolatainkat a testvér-viszályok kérdéskörében: ki hogy élte meg gyermekkorában, mit tapasztal jelenleg a gyermekei körében, és mik a "praktikái". Köszönet Mariéknak a helyszín és a tea biztosításáért, és mindenkinek a megosztásokért, ami által mindannyian gyarapodhattunk!!!