Családi hétvége Patcán

2012. november 17-18-án a 9 család, kb. 35 fővel vett részt Patcán a Katicatanyán egy közös hétvégén. A hétvége nagyon tartalmas volt, mert az önfeledt kikapcsolódás (szabadesés-csúszda, gokart-pálya, állatok megtekintése, etetése) mellett a felnőttek számára több komoly beszélgetésre is lehetőség nyílt a két nap alatt. A hely varázsa –a fűtetlen házba érkezés ellenére- adott egy kellemes alaphangulatot. Varázs volt  a városi élet után tanyán lenni, a különböző állatok hangjait hallani, elmerengeni a tájban és gyerekként játszani a csúszdaparkban. Kényelmes volt, hogy teljes ellátásban volt részünk és egyáltalán nem hiányzott, hogy bizonyos étkezésekről nem nekünk kellett gondoskodni.

Mivel a Katica Tanyán lévő Kalandpark a két nap alatt teljesen lefoglalta a gyerekeket, a felnőttek zavartalanul meg tudták osztani egymással gondolataikat. Sokat tudtak beszélgetni az egyesület és az egyesület által támogatott közösség fontos dolgairól, de ők is be tudtak kapcsolódni a csúszdázás vidám, adrenalinszint-emelő élményeibe. Egyesületünk a szállásköltség kifizetésével támogatta a programot.