Évzáró asszony klub

Évzáró asszony klubunkat 2015. jún. 10-én tartottuk. Közösségünkből 12 asszony tudta rászánni az idejét az esti összejövetelre. Ez alkalommal játékos, könnyed formában osztottuk meg egymással gondolatainkat.

Az első játék során a házaspárunkkal való kapcsolatunkra vonatkozólag kellett olyan mondatokat befejeznünk, mint pl: "Mindkettőnknek van.... Mindketten szeretjük... Egyikünk sem tud...." stb.
A második feladat az volt, hogy olyan állítást mondjunk magunkról "Én még sosem..." kezdettel, ami lehetőleg a jelen lévők közül minél kevesebb személyre lesz igaz. Itt is érdekes dolgokat tudtunk meg egymásról.
A harmadik mondat-kiegészítős feladat a közösségben való jelenlétünkről fogalmazott meg állításokat. Örömmel tapasztaltuk, hogy a céljaink, mint pl. egymás segítése szinte mindannyiunknál alapvető igény.
Kis sütizéssel, eszem-iszommal zártuk az estét 3/4 11-kor.
Mint mindig, úgy most is: JÓ VOLT EGYÜTT LENNI!