Családi játszódélután

noe_csaladi_delutan_001.jpg

Családi játszódélután szervezésében vett részt egyesületünk a „Szövetség a Pécs Családokért” tagjaként. A Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület szervezésében 2014. szeptember 28-án Pécsett a Széchenyi téren a 19. családi játszódélután keretében 16 helyszínen lehetett alkotni-játszani térítésmentesen.

A jó időnek és talán az új, átlátható helyszínnek is köszönhető, hogy délután háromtól, hatig minden helyszínt maximálisan kihasználtak a gyerekek. Egyesületünk idén is a tojásdoboz-vár építést irányította. Szerencsére elég tojástartót vittünk, így volt amikor egyszerre négy tojásos doboz torony, ill. vár készült. A legötletesebb építmény címet, a tojásos dobozokból összeállított Pécsi Székesegyház nyerte el.