Szövetségben, a pécsi családokért

2014.05.17-én, a rossz időjárás miatt nem az eredetileg tervezett helyszínen, a Pécsi Széchenyi téren, hanem a Nagy Lajos Gimnázium termeiben lett megtartva a Családok Nemzetközi Napján a Pécsi Székesegyház Nagycsaládos Egyesület és a Szövetség a Pécsi Családokért Mozgalom (melynek Egyesületünk is tagja) által szervezett, a családok évének 20. évfordulóját megünnepelő rendezvénye.

Számos érdekes tartalmas program és a szervezetek életét bemutató kiállítás várta az érdeklődőket. Mi teával, teasüteménnyel, hagymás zsíros kenyérrel fogadtuk a hozzánk látogatókat. Vizuális élményként pedig az öt paravánon elhelyezett fényképeinket, gyerekeink élményeit tartalmazó rajzokat továbbá programjainkon készített video felvételeket tekinthették meg nálunk.  A többi résztvevő által kínált jobbnál-jobb időtöltés mellett mi is tudtunk egy kis ízelítőt mutatni Egyesületünk és Közösségünk életéből.