pályázat

Ajándék csónak ne nézd a lapát III.

A leges- legnagyobb örömünkre az  „Ajándék csónak ne nézd a lapát” c.  pályázatunk szakmai és pénzügyi elszámolása is elfogadásra került, így az elnyert 285 e Ft 2015.12.08-án megjelent a bankszámlánkon. A Nemzeti Együttműködési Alap Társadalmi Felelősségvállalás Kollégiumnak köszönjük, hogy tevékenységünket támogatásra alkalmasnak ítélte, a szervezőknek a szakmai részekkel kiegészített túrák előkészítését és lebonyolítását, résztvevőknek pedig a programokon való aktív részvételt.

Pályázaton nyert összeg érkezett!

A NEMZETI ERŐFORRÁS MINISZTÉRIUM és a NEMZETI CSALÁD ÉS SZOCIÁLPOLITIKAI INTÉZET-hez – fiatalok 2013 nyári táboroztatására - benyújtott pályázatunkon megítélt 370 e Ft. 2013. december 17-én megérkezett a bankszámlánkra. Még egyszer köszönjük a támogatóknak, de nem utolsó sorban a tábor- ill. a pályázat lebonyolítóinak is munkájukat.

LÉPJ-Légy Pécs Jövője c. pályázat

2013-10-05_jav_imgp4526-023.jpgA Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzat által kiírt „LÉPJ-Légy Pécs Jövője”c. pályázatra Egyesületünk, a Pécsbányai Kulturális Egyesülettel együtt, a gesztenyési városrészben park szépítéssel, építéssel pályázott.

NCA pályázatunk

NCA-hoz pályázatot nyújtottunk be (interneten) működési költségeink támogatásához „Az élet jó oldalát meglátni nem tart tovább, mint a rosszat!”

Feliratkozás pályázat csatornájára