A Pécsi Törvényszék döntése

A 2016.05.20-án megtartott közgyűlésünkön meghozott döntéseinknek megfelelően kezdeményeztük az egyesületünk elnökségében bekövetkezett változás átvezetését a bírósági nyilvántartásban is.

Külön kihívást jelentett a kérelem meghatározott internet adatlapos formanyomtatványon való kitöltése és a kérelem mellékletekkel együtt az ügyfélkapunk át történő benyújtása. Végül (egy hiánypótlást követően) fáradozásunkat siker koronázta és a Pécsi Törvényszék a 2016.10.21-én kelt 18.Pk.60.074/2001/37. számú végzésével két korábbi elnökségi tagunk megbízatását törölte és az egyesület új képviselőjeként Révai Lászlót, Meszéna Tamásné Moravcsik Ágnest pedig nyilvántartásába bevezette. (Az elnöki teendőket továbbra is Kovács István látja el.) Az elnökségi tagok megbízása 2021.05.20-án jár le.