Farsang a Gesztenyésben

2011-02-26_farsang010.jpg2011.02.26-án a farsangi mulatságot tartottunk 90 fő részvételével a Gesztenyési Művelődési házban.

A hétvégen egyesületünk által támogatott kiszenekar zenész családjai vendégül látták P. József által vezetett 11 tagú kórust, a farsangi bálunkra is meghívtuk Őket. Báli fellépésük során ismert és dallamos új, gitáros egyházi énekeket adtak elő. A legtöbb dalukat a közönség is velük együtt énekelte lelkesen.

A műsorok közül különös aktualitása volt a „Nyáj álma” c. családi előadásnak, mely arról szólt, hogy egy gonosz farkas tizedeli a nyájat - olyan gonosz volt, hogy még a helyi püspök is elmenekült – de arra járt egy László nevű bíró, aki beteljesítette a nyáj álmát és Bíró püspökké választva minden akadályt leküzdött.

P. József profi bűvész mutatványainak szintén nagy közönségsikere volt.

Nagy sikert aratott egyesületünk négy házaspárja által bemutatott – angol keringő- tangó – táncokból összeállított nyitótánc.

Ismét jó szolgálatot tett egyesületünk pályázati segítséggel készített mobil fogasa.